SUPA24
Друго
Друго
Друго
899 999 PLN
(12 676 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
71 м²
Grunwaldzka, Wrocław

спалня3
плосък71 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

NA SPRZEDAŻ - tylko u nas! PODSTAWOWE INFORMACJE: - 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Grunwaldzkiej obok Pasażu Grunwaldzkiego...

под:
2. етаж от 4
Възраст на офертата: 224дни
Актуализирано: 27дни

Местности

Grunwaldzka, Wrocław
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

HOMFI SP. Z O.O.

Jakub Pawluś

Подобни реклами

Подобни в чужбина