SUPA24
Друго
Друго
Друго
678 000 PLN
(12 107 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
56 м²
Warszawa

спалня2
плосък56 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Mieszkanie 2 - pokojowe usytuowane na 7. piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Bielanach. Blok posiada dwie windy, obydwie po wymiani...

под:
7. етаж от 15
Възраст на офертата: 3дни
Актуализирано: 3дни

Местности

Warszawa
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska

Подобни реклами

Подобни в чужбина