SUPA24
Друго
Друго
Друго
918 000 PLN
(13 500 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
68 м²
Warszawa

спалня3
плосък68 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Na powierzchnię mieszkania składa...

под:
8. етаж от 10
Възраст на офертата: 3дни
Актуализирано: 3дни

Местности

Warszawa
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska

Подобни реклами

Подобни в чужбина