SUPA24
Друго
Друго
Друго
1 019 000 PLN
(19 980 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
51 м²
Warszawa

спалня2
плосък51 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m², 4 piętro w 4-piętrowym bloku z 1957 roku zlokalizowane -Warszawa, Stary Żoliborz, ul. Krechowiecka. Stary C...

под:
4. етаж от 4
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Warszawa
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska

Подобни реклами

Подобни в чужбина