SUPA24
865 000 PLN
(18 021 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
48 м²
Warszawa

спалня3
плосък48 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim 3-cim piętrze w budynku z 1963roku zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola. Mieszkanie składa się z: - 3 p...

под:
3. етаж от 3
Възраст на офертата: 13дни
Актуализирано: 13дни

Местности

Warszawa
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska

Подобни реклами

Подобни в чужбина