SUPA24
Друго
Друго
Друго
622 000 PLN
(13 522 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
46 м²
Warszawa

спалня2
плосък46 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Blok ocieplony, wyremontowany ...

под:
2. етаж от 10
Възраст на офертата: 15дни
Актуализирано: 15дни

Местности

Warszawa
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska

Подобни реклами

Подобни в чужбина