Списък с оферти
21
21
21
1 552 467 €
(14 243 € / м²)
Разпродажба
2
1
109 м²
Dynasy, Warszawa
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
109 м²
бани
Превод на английски
Odkryj unikatowy apartament w prestiżowym projekcie Rotunda Dynasy - kameralnej inwestycji liczącej zaledwie 23 apartamenty, położonej na styku histor...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Асансьор
Климатик
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Отворено жилищно пространство
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
119дни
Актуализирано:
107дни
Докладване на реклама
Местности
Dynasy, Warszawa
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.