SUPA24
Друго
Друго
Друго
439 000 PLN
(6 456 PLN / м²)
Разпродажба
2
2+
68 м²
Szczecin

спалня2
плосък68 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеНе
терасаНе

Описание

Na sprzedaż wielopoziomowe mieszkanie o powierzchni 68 m², położone na 5. piętrze w budynku z lat 90., przy ul. Paska w Szczecinie. Nieruchomość wyma...

под:
5. етаж от 5
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Szczecin
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Lex House

Bogumiła Ambroziak

Подобни реклами

Подобни в чужбина