SUPA24
Друго
Друго
Друго
675 000 PLN
(12 500 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
54 м²
Szczecin

спалня3
плосък54 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеНе
терасаНе

Описание

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej części Szczecina — Dąbiu, przy ulicy Kurpiów, tuż przy lesie. To ideal...

под:
2. етаж от 2
Възраст на офертата: 4дни
Актуализирано: 4дни

Местности

Szczecin
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

4KĄTY

Małgorzata Maślankiewicz

Подобни реклами

Подобни в чужбина