SUPA24
Друго
Друго
Друго
779 000 PLN
(10 819 PLN / м²)
Разпродажба
4
1
72 м²
Szczecin

спалня4
плосък72 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеНе
терасаНе

Описание

TYLKO U NAS ! Nie szukaj dalej ! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ W ofercie bezczynszowe mieszkanie w zacisznej ulicy Bezrzecza w Szczecinie , na skraju ulic - W...

Друго
Възраст на офертата: 70дни
Актуализирано: 70дни

Местности

Szczecin
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Lex House

Nikola Trochonowicz

Подобни реклами

Подобни в чужбина