Списък с оферти
11
11
11
376 000 PLN
(12 966 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
29 м²
gmina Goleniów
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
29 м²
бани
Превод на английски
Oferta sprzedaży kapitalnie zlokalizowanego, komfortowo wykończonego mieszkania. Świeżo po całkowitym remoncie dwupokojowe mieszkanie gotowe na noweg...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Интернет
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
След реконструкция
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
под:
1. етаж от 4
Възраст на офертата:
75дни
Актуализирано:
25дни
Докладване на реклама
Местности
gmina Goleniów
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.