SUPA24
Друго
Друго
Друго
1 834 500 PLN
(19 516 PLN / м²)
Разпродажба
4
2+
94 м²
gmina Goleniów

спалня4
плосък94 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеНе
терасаДа

Описание

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni idealnie dopasowanej do potrzeb rodzin oraz osób ceniących przestr...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

Отделна кухняБаняДуш кабинаОтделна тоалетнаДървен подОбзаведенОтворено жилищно пространствоКухненски уредиВисоки таваниЕстествена светлина

Друго
Възраст на офертата: 73дни
Актуализирано: 24дни

Местности

gmina Goleniów
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Lex House

Adam Myśków

Подобни реклами

Подобни в чужбина