SUPA24
Друго
Друго
Друго
295 000 PLN
(6 146 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
48 м²
Polna, Świętochłowice

спалня3
плосък48 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеДа
терасаНе

Описание

Świętochłowice ul. Polna Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,5 m² , położone na 3. piętrze w niskim, zadbanym budynku po termomoderniz...

под:
3. етаж от 4
Възраст на офертата: 6дни
Актуализирано: 3дни

Местности

Polna, Świętochłowice
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

MDK SILESIA

Magda

Подобни реклами

Подобни в чужбина