SUPA24
Друго
Друго
Друго
550 558 PLN
(9 492 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
58 м²
Grzybowa, Sosnowiec

спалня3
плосък58 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Oferujemy na sprzedaż narożne mieszkanie o powierzchni 58,57 m², położone na pierwszym piętrze budynku nr 1 w nowoczesnej inwestycji Sosnovia w Sosnow...

под:
1. етаж от 4
Възраст на офертата: 6дни
Актуализирано: 5дни

Местности

Grzybowa, Sosnowiec
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

REMAX POLSKA

Katarzyna Stanek

Подобни реклами

Подобни в чужбина