Списък с оферти
15
15
15
689 000 PLN
(5 940 PLN / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
116 м²
Nowowiejska, Słupsk
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
atypical
плосък
116 м²
бани
Превод на английски
Przestronne dwupoziomowe mieszkanie w idealnej lokalizacji - Słupsk, Centrum/osiedle Westerplatte
Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o ca...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
Тип отопление:
Централно дистанционно
под:
3. етаж от 3
Възраст на офертата:
331дни
Актуализирано:
85дни
Докладване на реклама
Местности
Nowowiejska, Słupsk
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.