SUPA24
Друго
Друго
Друго
659 000 PLN
(12 434 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
53 м²
Miejska, Rzeszów

спалня3
плосък53 м²
бани1
асансьорНе
паркингДа
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

1. ATUTY NIERUCHOMOŚCI: – Nowoczesne mieszkanie w zabudowie szeregowej – idealne dla rodziny z dziećmi
– Kameralne osiedle zapewniające spokój i bezp...

Друго
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Miejska, Rzeszów
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

HOME - estate

Paweł Ziobro

Подобни реклами

Подобни в чужбина