Списък с оферти
11
11
11
515 000 PLN
(13 553 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
38 м²
Strażacka, Rzeszów
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
38 м²
бани
Превод на английски
Atuty mieszkania: Nowoczesne mieszkanie w nowym budownictwie – gotowe do zamieszkania od zaraz Kameralne, zamknięte i monitorowane osiedle z szlaba...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
Тип отопление:
Газ
Възраст на офертата:
4дни
Актуализирано:
1дни
Докладване на реклама
Местности
Strażacka, Rzeszów
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.