SUPA24
Друго
Друго
Друго
589 000 PLN
(9 983 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
59 м²
Pomorska, Rumia

спалня3
плосък59 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеНе
терасаНе

Описание

Mieszkanie na parterze w bardzo dobrej, spokojnej lokalizacji  Rumi Janowa .Nieruchomość  59,61 m2 składa się z 3 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni...

Друго
Възраст на офертата: 3дни
Актуализирано: 1дни

Местности

Pomorska, Rumia
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Starnawska&Boleńska Nieruchomości s.c.

Alicja Stuchlik

Подобни реклами

Подобни в чужбина