Списък с оферти
11
11
11
280 000 PLN
(6 222 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
45 м²
10 Lutego, Puck
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
45 м²
бани
Превод на английски
NA SPRZEDAŻ NADMORSKIE MIESZKANIE 45,67 m2 Z WIDOKIEM NA MORZE BARDZO BLISKO PLAŻY MOLO PROMENADY NOWEJ MARINY i STAREGO RYNKU
Oferuję Państwu ...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Възраст на офертата:
457дни
Актуализирано:
442дни
Докладване на реклама
Местности
10 Lutego, Puck
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.