SUPA24
Друго
Друго
Друго
225 000 PLN
(6 429 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
35 м²
Aleja Piastów, Piła

спалня2
плосък35 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеНе
терасаНе

Описание

NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 2 POKOJOWE O POW. 35,7M2 PIŁA - ŚRÓDMIEŚCIE, Al. Piastów Przedmiotem oferty jest przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierz...

под:
4. етаж от 4
Възраст на офертата: 10дни
Актуализирано: 1дни

Местности

Aleja Piastów, Piła
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Grupa Furman Nieruchomości

Michał Paterski

Подобни реклами

Подобни в чужбина