Списък с оферти
14
14
14
638 000 PLN
(10 459 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
61 м²
Nyska, Opole
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
61 м²
бани
Превод на английски
Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie z ogródkiem – 61,29 m² – Opole, Chmielowice
Kupujący nie płaci prowizji – 0%!
Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
Тип отопление:
Газ
Възраст на офертата:
15дни
Актуализирано:
15дни
Докладване на реклама
Местности
Nyska, Opole
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.