Списък с оферти
13
13
13
549 000 PLN
(11 935 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
46 м²
Miła, Oława
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
46 м²
бани
Превод на английски
Na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, położone w cichej i spokojnej części Oławy, przy ul. Miłej.
Lokal ...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
Тип отопление:
Централно дистанционно
Възраст на офертата:
3дни
Актуализирано:
1дни
Докладване на реклама
Местности
Miła, Oława
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.