SUPA24
Друго
Друго
Друго
586 000 PLN
(12 468 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
47 м²
Weteranów, Lublin

спалня3
плосък47 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щат
мазеНе
терасаНе

Описание

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie na Wieniawie, Lublin
Przedstawiam ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w jednej z najpopularni...

Друго
Възраст на офертата: 266дни
Актуализирано: 123дни

Местности

Weteranów, Lublin
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Biuro Nieruchomości KWADRAT

Michał Karaś

Подобни реклами

Подобни в чужбина