Списък с оферти
13
13
13
815 000 PLN
(15 673 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
52 м²
Blacharska, Kraków
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
52 м²
бани
Превод на английски
Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 52 m² usytuowane na wysokim parterze 4-piętrowego bloku.. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, osobnej ku...
Покажи пълно описание
Параметри
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Отделна кухня
Изглед
Под
След реконструкция
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Възраст на офертата:
489дни
Актуализирано:
458дни
Докладване на реклама
Местности
Blacharska, Kraków
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.