SUPA24
Друго
Друго
Друго
599 000 PLN
(16 189 PLN / м²)
Разпродажба
1
1
37 м²
Lasówka, Kraków

спалня1
плосък37 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie – Kraków, ul. Lasówka Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni niespełna 38 m², położon...

под:
4. етаж от 10
Възраст на офертата: 3дни
Актуализирано: 3дни

Местности

Lasówka, Kraków
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Livinder

Ilona Natyna

Подобни реклами

Подобни в чужбина