SUPA24
Друго
Друго
Друго
699 900 PLN
(14 581 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
48 м²
Półkole, Kraków

спалня3
плосък48 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеДа
терасаНе

Описание

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Półkole w Krakowie (Grzegórzki / Dąbie) o powierzchni 48 m . Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi,...

под:
8. етаж от 10
Възраст на офертата: 3дни
Актуализирано: 3дни

Местности

Półkole, Kraków
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

BRACIA SADURSCY

Magdalena Tynka

Подобни реклами

Подобни в чужбина