Списък с оферти
12
12
12
749 250 PLN
(16 288 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
46 м²
Stelmachów, Kraków
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
46 м²
бани
Превод на английски
Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję ...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Интернет
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Възраст на офертата:
3дни
Актуализирано:
3дни
Докладване на реклама
Местности
Stelmachów, Kraków
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.