Списък с оферти
28
28
28
669 000 PLN
(19 114 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
35 м²
Rakowicka, Kraków
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
35 м²
бани
Превод на английски
2 POKOJE / 36 M² / 1 PIĘTRO / JASNE WNĘTRZE / GALERIA KRAKOWSKA / DWORZEC GŁÓWNY/ KRÓTKI NAJEM / KOMÓRKA LOKATORSKA / KAMIENICA KTO MOŻE ZAMIESZKAĆ ❓...
Покажи пълно описание
Параметри
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
под:
1. етаж от 4
Възраст на офертата:
5дни
Актуализирано:
5дни
Докладване на реклама
Местности
Rakowicka, Kraków
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.