SUPA24
Друго
Друго
Друго
859 000 PLN
(16 208 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
53 м²
Myśliwska, Kraków

спалня3
плосък53 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеНе
терасаНе

Описание

Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie - idealne dla rodziny lub inwestora! Oferujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,86 m² , położ...

Друго
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Myśliwska, Kraków
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

BRACIA SADURSCY

Jakub Obcowski

Подобни реклами

Подобни в чужбина