Списък с оферти
13
13
13
598 000 PLN
(11 725 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
51 м²
Grabówki, Kraków
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
51 м²
бани
Превод на английски
GRABÓWKI gm. WIELICZKA Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe 51 m2 z ogródkiem ok 45 m2.
Mieszkanie znajduje się w Kameralnej Inwestycji, w stanie d...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Тип отопление:
Друго
Оборудване:
Друго
Възраст на офертата:
3дни
Актуализирано:
1дни
Докладване на реклама
Местности
Grabówki, Kraków
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.