SUPA24
Кухня; кухненски уреди, естествена светлина, модерен стил
Баня; плочки, ремонтиран, естествена светлина, модерен стил
Хол; естествена светлина, модерен стил, дървен под
659 000 PLN
(19 382 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
34 м²
Helclów, Kraków

спалня2
плосък34 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеНе
терасаНе

Описание

Polecamy Państwu na sprzedaż niewielkie 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w budynku typu plomba (nie stara kamienica) na ul.Helclów nie...

под:
1. етаж от 4
Възраст на офертата: 79дни
Актуализирано: 5дни

Местности

Helclów, Kraków
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Nest Brokers Estate Agency

Mariusz Bratek

Подобни реклами

Подобни в чужбина