Списък с оферти
30
30
30
709 000 PLN
(12 661 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
56 м²
Łużycka, Kraków
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
56 м²
бани
Превод на английски
Przestronne 3 pokoje | Osobna jasna kuchnia | Balkon | Parking za szlabanemŁużycka| 56,10 m² | 7 piętro | DwustronneNa sprzedaż przytulne i funkcjonal...
Покажи пълно описание
Параметри
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Отделна кухня
Отделна тоалетна
Коридор
Под
Изглед
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Възраст на офертата:
103дни
Актуализирано:
60дни
Докладване на реклама
Местности
Łużycka, Kraków
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.