SUPA24
Друго
Друго
Друго
1 150 000 PLN
(23 958 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
48 м²
Nowa, Kraków

спалня2
плосък48 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеДа
терасаНе

Описание

Sprzedam gustownie wykończone, 2-pok mieszkanie (2 niezależne pokoje) w bliskim sąsiedztwie Placu Nowego. Możesz kupić działający biznes Do sprzedani...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

Високи таваниДървен подСлед реконструкцияОтделна кухняЕстествена светлина

Друго
Възраст на офертата: 239дни
Актуализирано: 237дни

Местности

Nowa, Kraków
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

BRACIA SADURSCY

Julia Tarkowska

Подобни реклами

Подобни в чужбина