SUPA24
Друго
Друго
Друго
1 250 000 PLN
(21 186 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
59 м²
Bosacka, Kraków

спалня2
плосък59 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеДа
терасаНе

Описание

2-pokojowe mieszkanie w sercu Krakowa - ul. Bosacka, Stare Miasto | 59 m Na sprzedaż funkcjonalne i wygodne mieszkanie położone przy ul. Bosackiej, w...

под:
2. етаж от 2
Възраст на офертата: 316дни
Актуализирано: 4дни

Местности

Bosacka, Kraków
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

BRACIA SADURSCY

Magdalena Tynka

Подобни реклами

Подобни в чужбина