SUPA24
Друго
Друго
Друго
739 000 PLN
(24 633 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
30 м²
Starowiślna, Kraków

спалня2
плосък30 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеНе
терасаНе

Описание

Nieruchomość idealnie nadaje się pod inwestycję na najem krótkoterminowy. Prezentujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Staro...

Друго
Възраст на офертата: 368дни
Актуализирано: 367дни

Местности

Starowiślna, Kraków
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

METROPOLIA

Maciej Rudzik

Подобни реклами

Подобни в чужбина