SUPA24
566 110 PLN
(10 293 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
55 м²
Blacharska, Kraków

спалня3
плосък55 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щат
мазеНе
терасаДа

Описание

Piękne trzypokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu SOWIA PARK przy ulicy Sowiej. 
Mieszkanie  usytuowane  na  parterze  4-ro piętrowego apartament...

Друго
Възраст на офертата: 444дни
Актуализирано: 439дни

Местности

Blacharska, Kraków
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Małgorzata Kosowska

Подобни реклами

Подобни в чужбина