SUPA24
Друго
Друго
Друго
502 000 PLN
(5 122 PLN / м²)
Разпродажба
4
1
98 м²
Adama Mickiewicza, Koszalin

спалня4
плосък98 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеНе
терасаНе

Описание

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie w stylu loftowym o powierzchni 98 m2 (68 m2 powierzchni użytkowej). Nieruchomość po generalnym re...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

ОбзаведенСлед реконструкцияЕстествена светлинаСигурностМодерен стил

под:
3. етаж от 3
Възраст на офертата: 12дни
Актуализирано: 12дни

Местности

Adama Mickiewicza, Koszalin
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Łukasz Jabłoński

Подобни реклами

Подобни в чужбина