SUPA24
Друго
Друго
Друго
449 000 PLN
(9 761 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
46 м²
Kujawska, Kielce

спалня3
плосък46 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеДа
терасаНе

Описание

Tylko u NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany 3 pokojowego mieszkania z widokiem na park, po generalnym remoncie. ...

под:
3. етаж от 4
Възраст на офертата: 4дни
Актуализирано: 4дни

Местности

Kujawska, Kielce
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

TWOJE M KIELCE

Daria Dulęba

Подобни реклами

Подобни в чужбина