SUPA24
Друго
Друго
Друго
345 000 PLN
(7 500 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
46 м²
Kujawska, Kielce

спалня2
плосък46 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеДа
терасаНе

Описание

Tylko u NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M prezentuje ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z widokiem na park Doskonała lokalizacja Kielc - os. KSM...

под:
3. етаж от 4
Възраст на офертата: 3дни
Актуализирано: 3дни

Местности

Kujawska, Kielce
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

TWOJE M KIELCE

Daria Dulęba

Подобни реклами

Подобни в чужбина