SUPA24
Друго
Друго
Друго
554 000 PLN
(13 512 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
41 м²
Aleja Solidarności, Kielce

спалня2
плосък41 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеДа
терасаДа

Описание

NOWOCZESNY APARTAMENT 2-POKOJOWY Z TARASEM 100 m² -BLISKO GALERII ECHO- NOWA INWESTYCJA SKY TRUST I ETAP Biuro Nieruchomości TWOJE M prezentuje wyjąt...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

ТерасаОтворено жилищно пространствоИзгледПодСигурност

под:
4. етаж от 16
Възраст на офертата: 9дни
Актуализирано: 8дни

Местности

Aleja Solidarności, Kielce
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

TWOJE M KIELCE

Karolina Kobus

Подобни реклами

Подобни в чужбина