SUPA24
Друго
Друго
Друго
399 000 PLN
(10 784 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
37 м²
Szkolna, Kielce

спалня2
плосък37 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеДа
терасаНе

Описание

TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem gotowe do zamieszkania w doskonałej lokalizacji. Pre...

под:
3. етаж от 4
Възраст на офертата: 14дни
Актуализирано: 14дни

Местности

Szkolna, Kielce
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

TWOJE M KIELCE

Patrycja Nowek

Подобни реклами

Подобни в чужбина