SUPA24
Кухня; кухненски уреди, дървен под, естествена светлина, модерен стил
498 000 PLN
(11 857 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
42 м²
Aleja Solidarności, Kielce

спалня2
плосък42 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Każdy poranek z widokiem, który przypomina, że mieszkasz ponad miastem. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,45 m², położone na 6 piętrz...

под:
6. етаж от 16
Възраст на офертата: 87дни
Актуализирано: 9дни

Местности

Aleja Solidarności, Kielce
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

OAKESTATE

Patryk Skowron

Подобни реклами

Подобни в чужбина