SUPA24
Друго
Друго
Друго
245 000 PLN
(8 750 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
28 м²
Zagórska, Kielce

спалня2
плосък28 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеДа
терасаНе

Описание

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,8 m2 , zlokalizowane na 8 piętrze w wieżowcu, na osiedlu KSM , przy ul. Chopina . W skład pomies...

под:
8. етаж от 10
Възраст на офертата: 128дни
Актуализирано: 7дни

Местности

Zagórska, Kielce
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

PROPERCO SARACEN

Jacek Kotlarz

Подобни реклами

Подобни в чужбина