SUPA24
Друго
Друго
Друго
575 000 PLN
(8 984 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
64 м²
Kielce

спалня3
плосък64 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеДа
терасаНе

Описание

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 69,7 m2. Powierzchnia mieszkania to 64,7 m2 + dodatkowa powierzchnia użytkowana na podstaw...

под:
1. етаж от 4
Възраст на офертата: 188дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Kielce
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

PROPERCO SARACEN

Jacek Kotlarz

Подобни реклами

Подобни в чужбина