SUPA24
Друго
Друго
Друго
135 000 PLN
(1 250 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
108 м²
gmina Wierzchowo

спалня3
плосък108 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеНе
терасаНе

Описание

Bezczynszowe mieszkanie na parterze -  3 pokoje - z ogródkiem - na wsi - wieś Będlino, gmina WierzchowoTylko u nas! Oferta na wyłączność.Oferujemy na ...

Друго
Възраст на офертата: 14дни
Актуализирано: 14дни

Местности

gmina Wierzchowo
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Natalia Groździej

Подобни реклами

Подобни в чужбина