SUPA24
Друго
Друго
Друго
165 000 PLN
(6 111 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
27 м²
gmina Warta

спалня2
плосък27 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеДа
терасаНе

Описание

Mieszkanie dwupokojowe w Warcie Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie w Warcie - ulica Sieradzka. Lokal mieszkalny o powierzc...

Друго
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

gmina Warta
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Sieradzkie Biuro Nieruchomości SIERADZKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Katarzyna Kolanek

Подобни реклами

Подобни в чужбина