SUPA24
Друго
Друго
Друго
169 001 PLN
(3 674 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
46 м²
gmina Koronowo

спалня2
плосък46 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеНе
терасаНе

Описание

Funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46,52 m² , położone na parterze w spokojnej i urokliwej okolicy, idealnej dla osób ceniącyc...

Друго
Възраст на офертата: 5дни
Актуализирано: 5дни

Местности

gmina Koronowo
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Elżbieta Bejma

Подобни реклами

Подобни в чужбина