Списък с оферти
13
13
13
220 000 PLN
(6 111 PLN / м²)
Разпродажба
2
1
36 м²
Aleja Wolności, Głogów
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
36 м²
бани
Превод на английски
2-pokojowe mieszkanie po remoncie | balkon | świetna lokalizacja | Głogów, al. WolnościNa sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 36,...
Покажи пълно описание
Параметри
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
След реконструкция
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
под:
4. етаж от 4
Възраст на офертата:
4дни
Актуализирано:
1дни
Докладване на реклама
Местности
Aleja Wolności, Głogów
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.