SUPA24
Друго
Друго
Друго
2 288 000 PLN
(26 918 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
85 м²
Legionów, Gdynia

спалня3
плосък85 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеНе
терасаНе

Описание

Luksusowy apartament w sercu Gdyni Redłowo - gotowy do zamieszkania od zarazNa sprzedaż oferujemy wyjątkowy, 3-pokojowy apartament zlokalizowany w jed...

под:
5. етаж от 5
Възраст на офертата: 314дни
Актуализирано: 29дни

Местности

Legionów, Gdynia
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Filip Stachewicz

Подобни реклами

Подобни в чужбина