SUPA24
Друго
Друго
Друго
599 000 PLN
(13 930 PLN / м²)
Разпродажба
3
1
43 м²
Bajki, Gdańsk

спалня3
плосък43 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – Przeróbka Na sprzedaż jasne i zadban...

под:
4. етаж от 9
Възраст на офертата: 16дни
Актуализирано: 11дни

Местности

Bajki, Gdańsk
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Dobra Oferta Pro

Monika Hendel-Kubiak

Подобни реклами

Подобни в чужбина